Młodsza Księgowa

Dołącz do zespołu największej Kancelarii Prawno-Podatkowej w Toruniu!

Stanowisko:

Młodsza Księgowa/Księgowy

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Młodsza Księgowa/y w Kancelarii Podatkowej.
Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych i KPiR pod nadzorem Głównej Księgowej.
Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych.
Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów.
Kontakt z instytucjami zewnętrznymi
Obsługa kontroli podatkowych i audytów.

Wymagania:

Doświadczenie - minimum rok na podobnym stanowisku
Podstawowa znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce przepisów prawa podatkowego,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel,
Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
Doskonała organizacja własnego czasu pracy oraz komunikatywność,

Oferujemy:

Pracę w Kancelarii Podatkowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
Prestiżowe i odpowiedzialne stanowisko pracy,
Współpracę z najbardziej znanymi firmami w regionie,
Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane bezpośrednio z Regulaminem Wynagradzania Kancelarii, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w powierzone obowiązki oraz atrakcyjne bonusy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych WYŁĄCZNIE na adres sekretariat@biurofokus.pl.

Sekretarka - Asystentka Prezesa Zarządu

Współpraca z zarządem firmy i wspomaganie organizacyjne pracy biura.
Sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień.
Wsparcie w zakresie organizowania wizyt klientów i obsługa w trakcie spotkań.
Przygotowywanie, organizacja, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją firmy.
Opracowywanie procedur i nadzór nad ich realizacją.
Reprezentowanie i dbanie o wizerunek oraz rozwój firmy.

Wymagania:
minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
wykształcenie min. średnie,
dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, terminowość, dokładność,
znajomość podstawowych zasad rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
umiejętność obsługi programów pochodzących z pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) - warunek konieczny

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia,
samodzielne stanowisko,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
umowę o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową sekretariat@biurofokus.pl wraz z odpowiednią klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z osobami, które pozytywnie przejdą proces wstępnej rekrutacji.