O nas


Tradycja

Świadomie i odpowiedzialnie kultywujemy i budujemy tradycję naszej Kancelarii. Czerpiemy odpowiedzialnie z naszych tradycji zawodowych i osobistych. Przewidujemy skutki podejmowanych decyzji i rozwiązań w dłuższej perspektywie czasowej. Zawsze dotrzymujemy słowa budując długotrwałe relacje.


Szacunek

Szacunek jest fundamentem naszej współpracy. Dzięki niemu zawsze dobrze się ona układa. Zyskujemy synergię i wykorzystujemy w pełni nasz potencjał. Znajdujemy czas i przestrzeń do okazania szacunku każdemu. Zawsze zachowujemy dyskrecję.


Prestiż

Przygotowujemy dla Klienta najlepsze rozwiązania wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody. Stosujemy najwyższe wymagania dotyczące ochrony i przetwarzania danych.


Otwartość

Działamy z postawą otwartości na rozwój lokalnej aktywnej społeczności. Aktywnie zwiększamy świadomość podatkową i ekonomiczną najmłodszego pokolenia poprzez działalność edukacyjną.


Nasz zespół

Pracownicy Kancelarii stanowią jej największy potencjał.  Pracujemy na podstawie wartości Kancelarii, wyznaczają one kierunek naszego rozwoju i są głównym motywatorem do działania. Dbamy o nasz wszechstronny rozwój zawodowy i osobisty. W sposób szczególny cenimy wzajemne dzielenie się wiedzą.


Arkadiusz Liczkowski

Prezes

Anita Jurkiewicz

Dyrektor

Monika Mitoraj

Dyrektor ds. marketingu i PR

Beata Figurska

Główna Księgowa

Ewelina Czarnecka

Księgowa

Aldona Affelt

Księgowa

Anna Piórkowska

Młodsza Księgowa

Katarzyna Węcławowicz

Asystent ds.księgowości

Aleksandra Kopacka

Asystent Prezesa


Grażyna Mikusek


Zespół w komplecie